Hotové projekty rodinných domov

Dom 17

Dvojpodlažný rodinný dom so sedlovou strechou a garážou. Horné podlažie domu má plnú výšku. Dom je vhodný na komfortné bývanie 4 člennej rodiny a občasných návštev, prípadne je možné hosťovskú spálňu využívať ako ďalšiu detstkú izbu alebo plnohodnotnú pracovňu.

Prezrieť projekt

Dom 10

Dom so sedlovou strechou a garážou má krásnu štvorcovú obývačku spojenú s kuchyňou a terasou do záhrady. Terasa je prestrešená, takže je dokonale chránená pred príliš silným slnkom aj dažďom.

Prezrieť projekt

Dom 09

Dom so sedlovou strechou má zhruba štvorcový pôdorys, v ktorom je dôsledne oddelená denná a nočná zóna. V strede domu je chodba s úložnými priestormi, z ktorej sa vchádza jednak do obývačky s kuchyňou, a aj do troch spálni.

Prezrieť projekt

Dom 19

Jednopodlažný dom v tvare štvorca so sedlovou strechou a garážou, z ktorej je prístup „suchou nohou“. Vstupná chodba domu s veľkými úložnými priestormi sa napája na veľkú obývačku s jedálňou.

Prezrieť projekt

Dom 07

Výborne dispozične riešený dom v klasickom štýle v tvare obdĺžnika so sedlovou strechou.

Prezrieť projekt

Dom 03

Kompaktný, obdĺžnikový rodinný dom so sedlovou strechou a garážou. Dom má krásne presvetlenú kuchyňu a obývačku so vstupom na terasu.

Prezrieť projekt

Dom 04

Moderný rodinný dom s plochou strechou pôsobí napriek svojej veľkej úžitkovej plochej príjemne útulne. Napomáha tomu aj drevený obklad časti domu, v ktorej je obývačka. 

Prezrieť projekt

Dom 02

Výborne riešený jednopodlažný dom v tvare L s pultovou strechou, s priestorom pre každého člena rodiny.

Prezrieť projekt

Dom 20

Jednopodlažný dom s obdĺžnikovým pôdorysom a sedlovou strechou. Dom má veľkú obývačku s veľkými presklenými dverami na terasu a záhradu, čiastočne oddelenú kuchyňu, spálňu, dve detské izby a pracovňu.

Prezrieť projekt

Dom 05

Moderný dvojpodlažný rodinný dom je vhodný aj na užší pozemok. V dome je výborne využitý každý kúsok priestoru.

Prezrieť projekt

Dom 14

Jednopodlažný dom v tvare L so sedlovou strechou má vchod umiestnený v strednej časti. Tak je z neho prístup jednak do obývacej časti – kuchyne s obývačkou a jedálňou, ako aj do detských izieb a spálne

Prezrieť projekt

Dom 18

Dvojpodlažný rodinný dom s vysokou sedlovou strechou a pôdorysom v tvare L je projektovaný ako dvojgeneračný. Dom je vhodný na viacgeneračné bývanie rodiny, alebo pre veľké rodiny s viacerými deťmi.

Prezrieť projekt

Dom 01

Príjemný jednopodlažný rodinný dom v tvare L s pultovou strechou, s oddelenou a predsa prepojenou dennou a nočnou časťou.

Prezrieť projekt

Dom 13

Moderný jednopodlažný dom s pultovou strechou je vhodný aj na úzky pozemok, pretože bez terasy má šírku len 7 metrov.

Prezrieť projekt

Dom 15

Dom štvrcového pôdorysu so sedlovou strechou a výborným riešením vnútornej dispozície bez hluchých miest. Vstupná chodba vedie do obývacej časti s krbom a prístupom na terasu cez posuvné dvere. Terasa je prekrytá strechou.

Prezrieť projekt

Dom 08

Komfortný jednopodlažný rodinný dom s valbovou strechou a garážou pre dve autá. Obývačka má širkové presklenie s prístupom na terasu so sedením.

Prezrieť projekt

Dom 06

Jednopodlažný dom s klasickou valbovou strechou má netradičný tvar. Terasa a obývačka sú tak ústrednými prvkami bývania.

Prezrieť projekt

Dom 16

Veľmi moderný prízemný dom s plochou strechou v tvare písmena L. Obývačka má velké presklené dvere na terasu a krb. 

Prezrieť projekt

Dom 12

Príjemný dom takmer štvorcového pôdorysu so sedlovou strechou má priestrannú, presvetlenú kuchňu v tvare L s ostrovčekom, a jedálenským stolom, takže bude výborný pre všetkých, čo radi varia a vychutnávajú si jedlo v kruhu rodiny a priatelov.

Prezrieť projekt

Dom 11

Prízemný dom v tvare L so sedlovou strechou má kuchyňu prepojenú s obývačkou a terasou. Dom s úžitkovou plochou 121 m2  je vhodný pre 4 až 5 člennú rodinu.

Prezrieť projekt